KUALA LUMPUR: Malaysia di landasan tepat untuk muncul sebagai juara keseluruhan Sukan SEA Kuala Lumpur 2017 (KL2017) dengan hampir 50 peratus daripada sasaran 111 pingat emas sudah diperoleh, kata Menteri Belia dan Sukan, Khairy Jamaluddin.

SHAH ALAM: "Kami tidak mahu memandang rekod ini (peringkat kumpulan) tapi kami mahu menamatkan kempen pada 29 haribulan (final) dengan rekod lebih baik," kata pengendali skuad Bawah 22 Tahun (B-22) negara, Datuk Ong Kim Swee yang mahu anak buahnya merebut tempat ke final selepas mara ke separuh akhir sebagai juara Kumpulan A.

KUALA LUMPUR: The Speedy Tigers bermula garang dalam aksi pertama hoki lelaki di Sukan SEA ke-29 Kuala Lumpur 2017 (KL2017) selepas menang mudah 18-1 ke atas Indonesia, malam ini.

RIYADH: Polis Arab Saudi menahan budak lelaki berusia 14 tahun yang dirakam menari lagu popular 1990-an, Macarena, di persimpangan jalan di Jeddah.

KOTA KINABALU: Suruhanjaya Pencegahan Rasuah Malaysia (SPRM) menahan lapan penolong pegawai perubatan sebuah hospital kerajaan di sini, termasuk seorang wanita, kerana disyaki mengemukakan dokumen tuntutan palsu bernilai RM126,757.24.

KUALA LUMPUR: Raja pecut rantau ini, Khairul Hafiz Jantan nyata gagal meneruskan rentak cemerlang dalam acara 200 meter apabila sekadar menamatkan larian di tempat keempat di Stadium Nasional Bukit Jalil, sebentar tadi.

EPGT
Malaysia503732119
Singapore27232474
Vietnam27192470
Thailand17303481
Indonesia15173264
Philippines10152045
Myanmar45817
Brunei0156
Lao PDR0112
Cambodia0055
Timor Leste0000
24 Ogo 2017, 12:37am
24 Ogo 2017, 12:28am
23 Ogo 2017, 11:58pm
23 Ogo 2017, 11:23pm
23 Ogo 2017, 12:01pm
22 Ogo 2017, 12:01pm
21 Ogo 2017, 7:11am

Menarik di BH

Berita Harian X